Про нас

Про нас

«Оріон» – це будівельна компанія яка займається продажем залізобетонної продукції, продажем та укладанням тротуарної плитки, виконанням напівсухої цементно-піщаної стяжки для підлоги.

Компанія заснована у 2008 році, розпочала свою діяльність з продажу тротуарної плитки та стала дистриб’ютором ПБГ «Ковальська» у Вінницькому регіоні. У 2014 році, з початком масового будівництва багатоповерхівок, додатковою лінією роботи стала поставка плит перекриття на місцеві будівництва. Станом на 2018 рік Торговий дім «Оріон» забезпечував більшу частину вінницьких будівництв залізобетонною продукцією.

Пізніше фірма опанувала додатковий напрямок роботи – виконання напівсухої цементно-піщаної стяжки для багатоквартирних будівель, павільйонів, виробничих цехів та промислових приміщень. За короткий період позитивно зарекомендували себе на ринку. Сформували професійну команду майстрів та підрядників, які якісно виконують роботи й сьогодні.  Мобільність техніки та працівників дозволяє виконувати роботи за межами Вінницької області, зокрема, у таких містах як Київ, Хмельницький та Львів.

У 2019 році у Вінниці відкрито салон тротуарної плитки «Melius», де зібрано більше 100 видів продукції в одному холі та створено усі умови для комфорту клієнта при виборі тротуарної плитки.

У 2020 році розпочали створення власних бригад по влаштуванню тротуарної плитки. На сьогодні наша команда майстрів успішно та професійно облаштувала тротуарною плиткою значну кількість великих об’єктів та приватних будинків. Головними об’єктами за масштабом стали територія ТЦ «The Mall», ЖК «Premier Tower» та складські площі «ROSHEN».

Ми продовжуємо розвиватися, рухатися вперед та робимо усе задля вашого комфорту. А також переймаємо найкращий закордонний досвід та новітні технології, зберігаючи при цьому багаторічні традиції.