Топінгова підлога промислова по Україні

Топінгова підлога промислова по Україні

Міцна бетонна підлога особливо важлива для промислових підприємств. Для створення покриття, стійкого до механічних навантажень, впливу розчинників, лугів і кислот, використовуються спеціальні ущільнюючі сухі суміші – топінг. З їх допомогою на поверхні цементно-піщаної стяжки утворюється захисний шар який зміцнює поверхню бетону. Крім того, топінгова підлога легко прибирається, ремонтується та оновлюється.

Основні види топінгу для промислової підлоги

Топінг для підлоги – це суміш із цементу та наповнювачів, яка придає цементно-піщаній стяжці стійкості до стирання та твердості. Існують три види топінгів – корундові, кварцові та металізовані.

  • До складу корундових сумішей входить цемент, корундова крихта, пісок та пластифікатори. Корундовий топінг застосовується для обробки бетонних підлог, розрахованих на підвищені механічні навантаження та активну експлуатацію.
  • Кварцовий топінг найчастіше використовують у торгових залах, гаражних комплексах та складах. Також з цією сумішшю може бути облаштована підлога в цех. Додавши до складу суміші кольоровий барвник, можна створити декоративне покриття.
  • Промислову підлогу покривають металізованим топінгом, у складі якого міститься спеціально подрібнена металева стружка. Саме вона надає покриттю міцності, необхідної для використання тяжкої техніки. Але є у такого покриття один недолік – воно не любить вологи.

Вибір топінгу залежить від умов експлуатації підлоги. Наприклад, кварцовий збільшує міцність покриття у 1,5 рази, корундовий – у 1,8 рази, металевий – у 2 рази, але в приміщеннях, де активно використовуються агресивні хімічних речовин топінгувати підлогу не рекомендують.

Особливості технології укладання топіногової підлоги

Технологія нанесення топінгу нескладна, але потребує кваліфікованих спеціалістів та спеціального обладнання і інструментів. Укладання топінгової підлоги виконується в кілька етапів:

  • формування цементно-піщаної стяжки;
  • вирівнювання та затирання поверхні;
  • нанесення сухої топінгової суміші;
  • після затвердіння поверхню покривають захистним лаком – корінгом.

Замовити послуги з укладання підлог можна й у будівельної фірми Оріон. Для забезпечення всіх умов виконання договорів у компанії є все необхідне – обладнання, спеціалісти та досвід.